fotografia dnia roboczego wzór

img

Noworodkowe zdjęcia z rodzicami to artykuł obowiązkowy wszelkiej mojej sesji. Wykonuje je niezależnie od przebranego pliku, bo wierzę, że jest to cudowna pamiątka dla dziecka. Ono będzie miało tysiąc dopadnięć zanim skończy miesiąc i tych z obojgiem rodzicieli? Przy dobrych wiatrach może nieco. Przygotowując stylizacje do zdjęć rystukalnych wykorzystuję naturaln ksylem, rośliny, artykuły nawiązujące do tradycji, kojarzące się z pastoralnym życiem na osady. Inspiracje aż do takich zdjęć dziecięcych czerpię spośród podróży, spośród wakacji na wsi, zawsze wracam aż do domu z jakimś vintage gadżetem, który bezbłędnie sprawdza się w fotografii bobasków. Najważniejszymi reprezentatami tej kategorii są zdjęcia na starych skateboardach, gniazda z naturalnych witki, łóżeczka ze starych tchnienie.

Kwiaty, koronki, opaseczki. Owo niezawodnie najogromniejsza kategoria w moim portfolio fotografa noworodkowego. Ubóstwiam dopasienia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, wszystko, co podkreśla naturalną krasę nowonarodzonych dziewczynek. Sama bywam mamą dwóch chłopców, więc astronomiczną przyjemność sprawia mi agregowanie delikatnych tkanin, robota igłą ubranek, kruszenie w kwiatach - w celu odmiany od twardych i hałasującyh autek które mam na co dwadzieścia cztery godziny w domu :) Poniżej nieco przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak odczuwacie impulsów na sesje noworodkowe mi nie brakuje. W moim studio w Warszawie matki natychmiast nadzwyczaj dużą kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich małych ubranek dla małych dziewczyny i ciasnych chłopców. Atoli to tylko baza do dopadnięć.

Top