warsztaty fotografii

img

Wszelkie nowonarodzone bobasy są różnorodne, każde jest bezprecedensowe. Rodzice oczekują na nie z odmiennymi marzeniami, programami, stoją obok progu nowego życia z dzieckiem u boku. Mam przyjemność spotykać ich w tym wyjątkowym momencie w życiu, ergo ano bardzo cenię oferować im różne potencjał na moim poletku sesji noworodkowych. Inwituję do zobaczenia, przed jakim doborem buduję nowo upieczonych rodzicieli. W mojej pinakoteki zdjęć noworodkowych dogonicie bez liku zdjęć, które w tym poście chciałam podzielić na kategorie, aby ułatwić Wam rodzicom zaplanowanie Waszej charakterystycznej sesji.

Te najprostsze, gdzie guzik nie odchyla atencji od dziecka. Budujemy czułym tłem, ubrankami do obejmowania bobaska. Fotografie są normalne, pozycje dziecka również. To bodajże najbardziej ponadczasowy kierunek zdjęć, który przenigdy nie wyjdzie z mody. W wersji dla dziewczyny czasami nie mogę siebie odmówić drobnej opaseczki, jaka podkreśli jej urodę

Kiedy tak przykucnęłam nad moim bieżącym portfolio, owo mogłabym jeszcze czasochłonnie tworzyć kategorie dla tych dopadnięć, frapować się, które adoruję najbardziej, aliści prawdziwość jest taka, że czar tkwi w gamy natomiast spośród przyjemnością tą różnorodność bada, stale poszukując nowych akcesoriów, tkanin, pojemniczków. Jeszcze moich najnowszych zdjęć możecie znaleźć TUTAJ.

Top